portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Lawendowe Wzgórza - sprawy osiedlowe » Forum » Kradzież rzeczy osobistych z wózka dziecięcego blok nr. 24
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Kradzież rzeczy osobistych z wózka dziecięcego blok nr. 24

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
sobota 
   

Forumowicz


Dołączył: Nie Kwi 03, 2016 8:18
Posty: 110
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Nie Maj 21, 2017 21:50    Temat postu: Re: Kradzież rzeczy osobistych z wózka dziecięcego blok nr.

pawel.l89 napisał:


Bo pomyślałem.

Wątpię.


Ze względu na przepisy przeciwpożarowe wózki powinny znajdować się w specjalnie do tego wydzielonych pomieszczeniach. Pozostawienie wózka na klatce schodowej jest wykroczeniem. Pozwala nałożyć na właścicieli wózków mandat karny. nawet jeśli w bloku nie ma wózkarni, mieszkańcy nie mogą trzymać wózków na klatce schodowej.

Nie popieram kradzieży ale może ktoś chciał Ci dac nauczkę. Okulary z Egiptu za 2 dolce i guma do żucia. Nie wpadłeś na to?
Dziubeleczek 
   

Stały bywalec


Wiek: 32
Dołączył: Czw Maj 01, 2014 11:29
Posty: 68
Skąd: Gdańsk-Jasień

PostWysłany: Pon Maj 22, 2017 21:56    Temat postu: Re: Kradzież rzeczy osobistych z wózka dziecięcego blok nr.

Co ma piernik do wiatraka? To że chowaj swoje rzeczy do mieszkania, a jak chcesz zostawić przed drzwiami głównymi to do Banina zapraszamy, dość tanie domki są od chmary.
Odnośnie ulubionego numeru to chyba Cię popierdoliło Smile

Nie nudzisz się, ale łamiesz przepisy bezpieczeństwa, a za to są kary, już mnie wkurwiają buracy którzy związali się z kredytem na 30lat, a nie potrafią schować wózka czy hulajnogi do domu. Należało dobrać 20tys i kupić 5m więcej...

Jeżeli ktoś dał mu nauczkę to dobrze, mi się nie chce chodzić po innych blokach i szukać czy ktoś reybeny z aliexpress zostawił w wózku.

A tak przy okazji to widziałem dzisiaj z kilku facetów co mieli okulary na nosie i żuli gumę ( może fritt ) więc wyjdź na osiedle i szukaj złodzieja Smile
pawel.l89 
   

Zaglądajacy


Wiek: 35
Dołączył: Nie Cze 29, 2014 14:44
Posty: 13
Skąd: wlkp

PostWysłany: Śro Maj 24, 2017 22:55    Temat postu: Re: Kradzież rzeczy osobistych z wózka dziecięcego blok nr.

sobota napisał:

Ze względu na przepisy przeciwpożarowe wózki powinny znajdować się w specjalnie do tego wydzielonych pomieszczeniach. Pozostawienie wózka na klatce schodowej jest wykroczeniem. Pozwala nałożyć na właścicieli wózków mandat karny. nawet jeśli w bloku nie ma wózkarni, mieszkańcy nie mogą trzymać wózków na klatce schodowej.


Brak podania źródła, gdy się cytuje:
sobota napisał:

... buractwo . Dodam jeszcze - wieś.


Cały tekst:

http://www.sosrodzice.pl/wozek-dzieciecy-na-klatce-schodowej-problem-rangi-mieszkaniowej/

Dla mnie czepianie się przepisów przeciwpożarowych, w sytuacji gdy młoda matka chce sobie ułatwić życie od czasu do czasu jest żałosne. A tak w ogóle, nie byłeś na moim piętrze, nie widziałeś - więc się nie udzielaj.

sobota napisał:

Nie popieram kradzieży ale może ktoś chciał Ci dac nauczkę. Okulary z Egiptu za 2 dolce i guma do żucia. Nie wpadłeś na to?


Myśle, że prostak, który zagląda do wózka dziecięcego stojącego na korytarzu nie ma pojęcia co oznacza słowo "nauczka".

BTW. Nie interesuje mnie gdzie kupujesz okulary.
pawel.l89 
   

Zaglądajacy


Wiek: 35
Dołączył: Nie Cze 29, 2014 14:44
Posty: 13
Skąd: wlkp

PostWysłany: Śro Maj 24, 2017 23:11    Temat postu: Re: Kradzież rzeczy osobistych z wózka dziecięcego blok nr.

Dziubeleczek napisał:
Co ma piernik do wiatraka? To że chowaj swoje rzeczy do mieszkania,

Ty nie będziesz decydować.

Dziubeleczek napisał:

Odnośnie ulubionego numeru to chyba Cię popierdoliło Smile

uuu..Ura Bura Ksiądz Wichura.

Dziubeleczek napisał:

Nie nudzisz się, ale łamiesz przepisy bezpieczeństwa, a za to są kary, już mnie wkurwiają buracy którzy związali się z kredytem na 30lat, a nie potrafią schować wózka czy hulajnogi do domu.


Jak nie czujesz się bezpiecznie w bloku to
Dziubeleczek napisał:
do Banina zapraszamy, dość tanie domki są od chmary.


Dziubeleczek napisał:

Należało dobrać 20tys i kupić 5m więcej...

Dobrać to sobie możesz na nowszą beatę.

Dziubeleczek napisał:

Jeżeli ktoś dał mu nauczkę to dobrze, mi się nie chce chodzić po innych blokach i szukać czy ktoś reybeny z aliexpress zostawił w wózku.


Odezwał się #instaboy z reybenami z aliexpress'u.

Dziubeleczek napisał:

A tak przy okazji to widziałem dzisiaj z kilku facetów co mieli okulary na nosie i żuli gumę ( może fritt ) więc wyjdź na osiedle i szukaj złodzieja Smile

Też widziałem, ale mieli te reybeny co ty.
sobota 
   

Forumowicz


Dołączył: Nie Kwi 03, 2016 8:18
Posty: 110
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 12:46    Temat postu: Re: Kradzież rzeczy osobistych z wózka dziecięcego blok nr.

Skoro płaczesz na publicznym forum to mam prawo sie udzielać.
Btw gadaj z dupą to cie osra.
Dziubeleczek 
   

Stały bywalec


Wiek: 32
Dołączył: Czw Maj 01, 2014 11:29
Posty: 68
Skąd: Gdańsk-Jasień

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 16:23    Temat postu: Re: Kradzież rzeczy osobistych z wózka dziecięcego blok nr.

sobota napisał:
Btw gadaj z dupą to cie osra.


Dokładnie Smile Chociaż to już powoli sraczka.

A więc wielki panie powiedź po co stosować się do jakiś przepisów, norm itd?

A co do banina to prawo w Polsce jest takie prawo że przy sprzedaży nieruchomości wcześniej niż 5lat to troszkę $ się oddaje do państwa, a po co? Byś dostał kolejne 500+ i zadłużał jeszcze bardziej państwo?

Nam zostały 3lata i można sprzedać mieszkanie bez obaw, a co najlepsze całą gotówkę przekażemy na zakup czegoś innego, a nie spłatę zobowiązań względem banku Smile Należało przemyśleć zakup nieruchomości pod każdym kątem, jakoś inne biedne matki są w stanie schować wózek do mieszkania...
pawel.l89 
   

Zaglądajacy


Wiek: 35
Dołączył: Nie Cze 29, 2014 14:44
Posty: 13
Skąd: wlkp

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 23:18    Temat postu: Re: Kradzież rzeczy osobistych z wózka dziecięcego blok nr.

Dziubeleczek napisał:

A więc wielki panie powiedź po co stosować się do jakiś przepisów, norm itd?

To ty mi powiedz panie "paragrafie". Rozumiem, że ograniczenie prędkości na drodze też przestrzegasz ?
Dziubeleczek napisał:

A co do banina to prawo w Polsce jest takie prawo że przy sprzedaży nieruchomości wcześniej niż 5lat to troszkę $ się oddaje do państwa, a po co? Byś dostał kolejne 500+ i zadłużał jeszcze bardziej państwo?

To co napisałeś się kupy nie trzyma ale rozumiem, że gdzieś coś usłyszałeś i chciałeś powtórzyć - nie wyszło. To o czym piszesz to jest podatek od sprzedaży nieruchomości, który wprowadzono długo przed 500+. Podatki to są wpływy do skarbu państwa więc wytłumacz może jakim cudem powodują zadłużanie państwa ?
Dziubeleczek napisał:

Byś dostał kolejne 500+

Pudło ! Jestem przeciwny rozdawnictwu.
Dziubeleczek napisał:

Nam zostały 3lata i można sprzedać mieszkanie bez obaw, a co najlepsze całą gotówkę przekażemy na zakup czegoś innego, a nie spłatę zobowiązań względem banku Smile

Urzekła mnie twoja historia - na prawdę. Nie wiem czy kogokolwiek to interesuje ale rozumiem że miałeś potrzebę zakozaczyć. Po niektórych wypowiedziach na tym forum można by pomyśleć, że na LW to sam plebs mieszka i kilka nadzianych szejków. Gdzie parkujecie wasze złote Maybachy ?
Dziubeleczek napisał:

Należało przemyśleć zakup nieruchomości pod każdym kątem, jakoś inne biedne matki są w stanie schować wózek do mieszkania…

Jeżeli któryś z moich sąsiadów zwróci mi uwagę to grzecznie schowam wózek do komórki. Twoja opinia na ten temat interesuje mnie jak zeszłoroczny śnieg.
sobota napisał:

Skoro płaczesz na publicznym forum to mam prawo sie udzielać.

Twoja zresztą też. Oczywiście, że masz prawo ale na temat. Jak chcesz zwalczać wózki dziecięce to otwórz nowy wątek.
sobota 
   

Forumowicz


Dołączył: Nie Kwi 03, 2016 8:18
Posty: 110
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Pią Maj 26, 2017 6:37    Temat postu: Re: Kradzież rzeczy osobistych z wózka dziecięcego blok nr.

No ale powiedz mi tak szczerze , jakim trzeba być burakiem zeby zostawiać wózek na korytarzu. Prl się skończył. Ja wiem ze niektórzy maja swoje przyzwyczajenia ze wsi, ale proszę cie.....
Potem pretensje ze go okradli....
Myszak23 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Wrz 14, 2015 19:16
Posty: 26
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Maj 26, 2017 11:59    Temat postu: Re: Kradzież rzeczy osobistych z wózka dziecięcego blok nr.

sobota napisał:
No ale powiedz mi tak szczerze , jakim trzeba być burakiem zeby zostawiać wózek na korytarzu. Prl się skończył. Ja wiem ze niektórzy maja swoje przyzwyczajenia ze wsi, ale proszę cie.....
Potem pretensje ze go okradli....


Powiem tak:
Jakim trzeba być burakiem by przeszkadzał wózek na klatce!!! Po prostu żenada, zamiast napisać, że kradną w bloku to wy piszecie, że ktoś wózek zostawił. Ogólnie jak czytam forum to tylko narzekania, że: dzieci za głośne, psy wyją, ogródki bleee ludzie mieszkacie na osiedlu a ciągle coś nie tak i to młodzi ludzie ciągle narzekają. Trzeba było sobie domy pobudować.
PS. co wózek przeszkadza jak stoi przy drzwiach komu on wadzi, nie wiem śmiać czy płakać!!!
sobota 
   

Forumowicz


Dołączył: Nie Kwi 03, 2016 8:18
Posty: 110
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Pią Maj 26, 2017 13:38    Temat postu: Re: Kradzież rzeczy osobistych z wózka dziecięcego blok nr.

Myszak23 napisał:
sobota napisał:
No ale powiedz mi tak szczerze , jakim trzeba być burakiem zeby zostawiać wózek na korytarzu. Prl się skończył. Ja wiem ze niektórzy maja swoje przyzwyczajenia ze wsi, ale proszę cie.....
Potem pretensje ze go okradli....


Powiem tak:
Jakim trzeba być burakiem by przeszkadzał wózek na klatce!!! Po prostu żenada, zamiast napisać, że kradną w bloku to wy piszecie, że ktoś wózek zostawił. Ogólnie jak czytam forum to tylko narzekania, że: dzieci za głośne, psy wyją, ogródki bleee ludzie mieszkacie na osiedlu a ciągle coś nie tak i to młodzi ludzie ciągle narzekają. Trzeba było sobie domy pobudować.
PS. co wózek przeszkadza jak stoi przy drzwiach komu on wadzi, nie wiem śmiać czy płakać!!!


Choćby dlatego że zabrania tego regulamin
Tobie nie przeszkadza, mi bardzo a mam 3 dzieci i nigdy nie przyszło mi do głowy tak robić. Można ? Można. Co w takie sytuacji gdy zdania są podzielone? Ano to ze sięga sie po przepisy, a te jasno mówią o zastawianiu korytarzy.
Sprawdź jak ujebana jest pewnie sciana przy wózku. O sprawac bezpieczeństwa nawet nie będę pisał.
Podaj gdzie ten wozek stoi, chętnie sie "przypadkiem" przewróce.

Skoro jakiś wieśniak ma ból dupy że ktos złamał prawo i mu cos ukradł to niech również przestrzega prawa i nie zostawia wózka.

Zresztą tak to jest jak plebs się zjedzie i zarzyna się z kredytem na 30 lat za 40 m2 mieszkania.

Masz szczęście że tam nie mieszkam. Wypierdoliłbym ten wózek na śmietnik a nie kradł okulary za 10 zł. Ewentualnie zadzwonił gdzie trzeba.
Dziubeleczek 
   

Stały bywalec


Wiek: 32
Dołączył: Czw Maj 01, 2014 11:29
Posty: 68
Skąd: Gdańsk-Jasień

PostWysłany: Pią Maj 26, 2017 18:06    Temat postu: Re: Kradzież rzeczy osobistych z wózka dziecięcego blok nr.

Blok 24 piąte piętro jak to wcześniej pokrzywdzony się przyznał Smile
Piescio 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pon Maj 22, 2017 19:52
Posty: 11
Skąd: Gdańsk Południe

PostWysłany: Pią Maj 26, 2017 21:21    Temat postu: Re: Kradzież rzeczy osobistych z wózka dziecięcego blok nr.

,,Sobota,, jesteś skończoną łajzą i chamem. Nic nie tłumaczę ci bo jesteś osobnikiem o ograniczonej możliwości percepcyjnej i nic nie zrozumiesz. Zamknij się.....
sobota 
   

Forumowicz


Dołączył: Nie Kwi 03, 2016 8:18
Posty: 110
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Pią Maj 26, 2017 22:32    Temat postu: Re: Kradzież rzeczy osobistych z wózka dziecięcego blok nr.

Trafiłem z tym kredytem na 30 lat?
Nie przejmuj się Smile
wrozbek 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Paź 06, 2016 13:44
Posty: 26
Skąd: Lawendowe Wzgórza

PostWysłany: Pon Maj 29, 2017 8:18    Temat postu: Re: Kradzież rzeczy osobistych z wózka dziecięcego blok nr.

sobota napisał:
Trafiłem z tym kredytem na 30 lat?
Nie przejmuj się Smile


Może i chciałeś być fajny i dopierdzielić autorowi wątku, ale tym stwierdzeniem niepotrzebnie wjechałeś też na innych kredytobiorców.
Chcesz się kłócić to przejdź na wiadomości prywatne z autorem, nie widzę podstaw by używać takich ogólników.

i skonczcie juz pier.dolic za przeproszeniem.
To, że się nic nie powinno zostawiać na korytarzu to jest sprawa oczywista i nie wiem po co o tym dyskutować. Wszelkiego rodzaju zostawianie butów, worków, wózków, szafek, wieszaków z kurtkami zimowymi itp. jest złym nawykiem.

Autorze, zgłoś to gdziekolwiek. Zapewne uzyskasz odpowiedź, że w złym miejscu zostawiłeś wózek.
mimowoli 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Pon Lip 13, 2015 13:46
Posty: 252
Skąd: Gdanska

PostWysłany: Pon Maj 29, 2017 14:04    Temat postu: Re: Kradzież rzeczy osobistych z wózka dziecięcego blok nr.

tak sobie czytam, czytam i czytam i dochodze do wniosku, ze są tu jednak ludzie od R***a, którzy bardzo skutecznie psują atmosfere kazdego wątku. Niepotrzebnie rozmywając tematy, zupełnie jak by mieli problemy z psychiką i ze skupieniem. Poruszanie wielu wątków odbiegających od tematu w jednym poscie. Ubliżanie. Niczym nie uzasadnione poniżanie. Schozofrenia(?).

temat załozony po to by napiętnować złodziejskie zachowanie a jak sie okazuje są tu jeszcze pośredni obrońcy tych mend co kradną i nagle sie dowiadujemy, ze winny to w sumie jest ten ktoś kto pozostawił precjoza bez opieki. Takie tłumaczenie nadaje sie na jakies patalogoczne wsie lub osiedla do ktorych jak widać przywkli autorzy podobnych wypowiedzi.

To, ze ktos ukradnie coś bo jest pozostawione bez opieki jest uzasadnione? Nie róbmy _urwy z logiki. Złodziej to złodziej a gdy przywłaszcza sobie czyjąś własność to należy mu obciąć łapy zeby dać nauczkę i oznaczyć przed resztą społeczeństwa.
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 5 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama