portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Lawendowe Wzgórza - sprawy osiedlowe » Forum » Bloki C15-2 i C16
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Bloki C15-2 i C16

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
lokatoorka 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Sty 23, 2017 21:02
Posty: 1
Skąd: Gdańsk - Jasień

PostWysłany: Pon Sty 23, 2017 21:09    Temat postu: Re: Bloki C15-2 i C16

A może winą nie jest źle podłączony domofon, lecz osobniki pałające nienawiścią do używania kluczy od drzwi domofonowych? Po co klucz lub kod? Mocniejsze szarpnięcie wystarczy...
Klidii 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Śro Sty 27, 2016 20:43
Posty: 16
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Mar 10, 2017 13:38    Temat postu: Re: Bloki C15-2 i C16

Drodzy SąsiedziSmile Ktoś z Was jest już po podpisaniu aktu? Jakieś wskazówki albo przemyślenia?Smile
sobota 
   

Forumowicz


Dołączył: Nie Kwi 03, 2016 8:18
Posty: 110
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Wto Mar 14, 2017 18:49    Temat postu: Re: Bloki C15-2 i C16

Klidii napisał:
Drodzy SąsiedziSmile Ktoś z Was jest już po podpisaniu aktu? Jakieś wskazówki albo przemyślenia?Smile

Placisz i tyle. Jakies tam zamieszanie z administracją. Inna w bloku a inna od hal garażowych
Bartek_LW28 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pon Mar 20, 2017 23:14
Posty: 16
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Mar 20, 2017 23:30    Temat postu: Re: Bloki C15-2 i C16

Czołem.

Ja jestem świeżo po wizycie u notariusza. Koszty w przypadku naszego mieszkania 65m2 to 2800zł łącznie ze sprawami sądowymi. Cała operacja trwa około 40min. Czytanie umowy to jakieś 25min, a reszta czekanie na papierki.

Pytanie do osób które są już po wizycie u notariusza. Dowiedziałem się w biurze Pani Dambek, że w miejscu w którym przebiega obecnie chodnik między budynkami c15 oraz c16, powstanie droga dojazdowa do realizowanych i planowanych budynków d1 oraz d2.
Wiedzieliście coś na ten temat? Przed kupnem mieszkania zapewniano mnie że w tym miejscu będzie chodnik. Na planie osiedla to samo. Dziś dowiaduję się od notariusza (?!) że jednak deweloper zmienił plany i zamiast chodnika powstanie droga do kolejnych części osiedla. Mówiąc szczerze czuję się oszukany. W planach nie było mowy o czymś takim. Jutro udam się do biura budowy i postaram się ustalić więcej szczegółów.
sobota 
   

Forumowicz


Dołączył: Nie Kwi 03, 2016 8:18
Posty: 110
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Wto Mar 21, 2017 6:25    Temat postu: Re: Bloki C15-2 i C16

Zgadza się. Ma być tam droga. Tez sie zdziwiłem, przecież tam jest chodnik
lawendowe285 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Sob Lis 05, 2016 17:04
Posty: 10
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Mar 21, 2017 10:38    Temat postu: Re: Bloki C15-2 i C16

Wystarczy iść do biura sprzedaży i spojrzeć na makiete. Przynajmniej od września zeszłego roku jest tam droga co faktycznie jest inaczej niż na planie ze strony robyga.
mimowoli 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Pon Lip 13, 2015 13:46
Posty: 252
Skąd: Gdanska

PostWysłany: Wto Mar 21, 2017 16:31    Temat postu: Re: Bloki C15-2 i C16

Bartek_LW28 napisał:
Dziś dowiaduję się od notariusza (?!) że jednak deweloper zmienił plany i zamiast chodnika powstanie droga do kolejnych części osiedla. Mówiąc szczerze czuję się oszukany.


a jednak podpisałeś pomimo wątpliwości. ludzie nie mają swiadomosci albo ktoś nad nimi stoi? Gdyby kazdy miał łeb na karku, czytał ze zrozumieniem to co podpisuje gwarantuje, ze zadna droga by nie przeszła. Ale jak to u tego dewelopera- sciema. Na początku cukierki, szampany, rowery, vouchery a pozniej srodkowy palec Smile sami jestescie sobie winni. Gdyby ludzie nie zgadzali sie na podpisywanie aktów w takiej formie jakie są to by nie bylo "lipy" czy innej drogi Wink
sobota 
   

Forumowicz


Dołączył: Nie Kwi 03, 2016 8:18
Posty: 110
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Wto Mar 21, 2017 17:10    Temat postu: Re: Bloki C15-2 i C16

mimowoli napisał:
Bartek_LW28 napisał:
Dziś dowiaduję się od notariusza (?!) że jednak deweloper zmienił plany i zamiast chodnika powstanie droga do kolejnych części osiedla. Mówiąc szczerze czuję się oszukany.


a jednak podpisałeś pomimo wątpliwości. ludzie nie mają swiadomosci albo ktoś nad nimi stoi? Gdyby kazdy miał łeb na karku, czytał ze zrozumieniem to co podpisuje gwarantuje, ze zadna droga by nie przeszła. Ale jak to u tego dewelopera- sciema. Na początku cukierki, szampany, rowery, vouchery a pozniej srodkowy palec Smile sami jestescie sobie winni. Gdyby ludzie nie zgadzali sie na podpisywanie aktów w takiej formie jakie są to by nie bylo "lipy" czy innej drogi Wink


Przecież ta droga byla od dawna na planie. Co miał nie podpisywać. Smile mial się obrazić? Czytasz siebie?
Mnie chcieli tak zrobić na osiedlu morenova. Dopiero przy umowie przedwstępnej dowiedziałem się o zmianie drogi. Powiedziałem że nie podpisuje. Dostałem spory rabat. Co mnie bardzo usatysfakcjonowało i tak tam nie mieszkam.Droga powstała, trzeba byc debilem myśląc że zmienią plany bo mamy taki kaprys, tym bardziej że to było dawno w planach.
Bartek_LW28 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pon Mar 20, 2017 23:14
Posty: 16
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Mar 21, 2017 18:48    Temat postu: Re: Bloki C15-2 i C16

Problem w tym, że przy podpisywaniu umowy deweloperskiej nie było o tym mowy. Ja o nowej drodze dowiedziałem się wczoraj przy przeniesieniu własnośći od notariusza kiedy przedstawiała mi zaktualizowane załączniki. Co zrobić w takiej sytuacji? Zbić kafle ze ścian zwinąć panele i wyjść z lokalu? Tak to niestety nie zadziała. Dlaczego skoro plany drogi są już od odbiorów, mapa osiedla nadal wisi w sieci nie zaktualizowana. Ja dziś starałem się ustalić jak do tego doszło, ale jak można było przewidzieć zostałem odbijany do kolejnej osoby. Wiele ta droga nie pogorszy, bo obecnie po tym chodniku porusza się wielu szeryfów chcących zaparkować pod samą klatką, mimo że nie wolno. Sęk w tym że ja kupiłem kwadrat przy chodniku a nie ulicy. Wydaje mi się, że gdyby w planach droga była od początku, nie zapłaciłbym tyle ile zapłaciłem.
Jadziulka 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Sob Lut 06, 2016 20:24
Posty: 11
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Mar 23, 2017 23:12    Temat postu: Re: Bloki C15-2 i C16

no to rzeczywiście będzie zmiana... chyba, że jest jeszcze szansa i większość nie podpisała aktów to może uda się zawalczyć...

spore świństwo ze strony dewelopera...
Bartek_LW28 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pon Mar 20, 2017 23:14
Posty: 16
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Mar 23, 2017 23:30    Temat postu: Re: Bloki C15-2 i C16

Wydaje mi się, że nie podpisanie czegokolwiek na tym etapie nic nie da. Gdyby zmiana wyszła przed odbiorami to byłoby o wiele prościej i jakoś można byłoby zawalczyć. W tej sytuacji, gdy większość wykończyła mieszkania i mieszka na całego nic się już nie zmieni i oni o tym wiedzą. Ja nadal nie doczekałem się żadnej sensownej odpowiedzi od firmy u której zostawiłem ponad 300 000 zł za mieszkanie. Zapłacone - zapomniane. Jutro w drodze do pracy zajadę na morenę, może dowiem się czegoś od kierowniczki obsługi posprzedażowej, bo na telefon od niej się nie doczekam...
mimowoli 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Pon Lip 13, 2015 13:46
Posty: 252
Skąd: Gdanska

PostWysłany: Pią Mar 24, 2017 13:53    Temat postu: Re: Bloki C15-2 i C16

niczego sie nie dowiecie a usłyszycie to co chcecie usłyszeć

nie jestescie pierwsi i nie bedziecie niestety ostatni z takimi zagrywkami.

to tylko potwierdza jak bardzo robyg ma w dupie klientów ,a przepraszam, klientem w 95% nabywców jest własnie bank a jeśli nie nowak czy kowalski to ktoś inny przyjdzie do banku po kredyt Smile wiec bank ma głęboko w życi kazdego kowalskiego który przychodzi truć dupę w biurze sprzedazy. w konsekwencji zawsze jest spławiany Smile

nauczicie sie tego ze w dzisiejszych czasach to nie wy jestescie dla dewelopera tylko deweloper dla Was- witamy w rzeczywistości heeeloł wiosna za oknem Very Happy
Bartek_LW28 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pon Mar 20, 2017 23:14
Posty: 16
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 22:51    Temat postu: Re: Bloki C15-2 i C16

Smutna rzeczywistość niestety...

Korzystając z okazji chciałbym z góry przeprośić za spóźnioną parapetówkę połączoną z moimi okrągłymi urodzinami, która odbędzie się w ten piątek, 31 marca.
Mam nadzieję, że sąsiedzi przymkną oko na te okolicznościowe niedogodności Smile
Fiurenson 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pon Paź 24, 2016 20:01
Posty: 10
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Kwi 03, 2017 22:00    Temat postu: Re: Bloki C15-2 i C16

Bartek_LW28 napisał:
Czołem.

Ja jestem świeżo po wizycie u notariusza. Koszty w przypadku naszego mieszkania 65m2 to 2800zł łącznie ze sprawami sądowymi. Cała operacja trwa około 40min. Czytanie umowy to jakieś 25min, a reszta czekanie na papierki.

Pytanie do osób które są już po wizycie u notariusza. Dowiedziałem się w biurze Pani Dambek, że w miejscu w którym przebiega obecnie chodnik między budynkami c15 oraz c16, powstanie droga dojazdowa do realizowanych i planowanych budynków d1 oraz d2.
Wiedzieliście coś na ten temat? Przed kupnem mieszkania zapewniano mnie że w tym miejscu będzie chodnik. Na planie osiedla to samo. Dziś dowiaduję się od notariusza (?!) że jednak deweloper zmienił plany i zamiast chodnika powstanie droga do kolejnych części osiedla. Mówiąc szczerze czuję się oszukany. W planach nie było mowy o czymś takim. Jutro udam się do biura budowy i postaram się ustalić więcej szczegółów.


My dziś też byliśmy u Pani D, ale nie braliśmy wpisu do hipoteki bo te dokumenty otrzymuje się za 200zł opłaty sądowej, czyli Pani D. kasuje za wizytę w sądzie 300pln Smile Z tą drogą dojazdową wygrywamy w każdym sądzie, albo rzucamy hasło dla całęj wspólnoty i występujemy o "zadość uczynienie"

Pozdrawiamy,
sąsiedzi z pionu
Bartek_LW28 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pon Mar 20, 2017 23:14
Posty: 16
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Kwi 04, 2017 15:50    Temat postu: Re: Bloki C15-2 i C16

Ja nadal nie doczekałem się odpowiedzi od szefowej działu obsługi klienta posprzedażowego. Jutro mam wolny poranek więc zajadę raz jeszcze osobiście na morenę bo telefonu od pani J. Ł. się chyba nigdy nie doczekam.
Odpowiedz do tematu Strona 14 z 16 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama