portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Wspólnota Jabłoniowa 25 » Forum » nocne słuchanie muzyki klatka A
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

nocne słuchanie muzyki klatka A

Idź do strony 1, 2    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
mock74 
   

Początkujacy


Dołączył: Pon Wrz 14, 2015 20:29
Posty: 7
Skąd: Jabłoniowa 25A

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2015 20:42    Temat postu: nocne słuchanie muzyki klatka A

nie potrafię zlokalizować, głos niesie się po ścianach szczytowych, mieszkam na II piętrze, od dłuższego czasu jakiś "mistrz" uporczywie słucha czasami w dzień, a w szczególności w nocy muzyki "basy, asfaltowa muzyka te sprawy", wydaje się, że za ścianą, a chyba może niekoniecznie, nie jest to bardzo głośne, ale odczuwalne, a w szczególności o 01 lub 02 w nocy, nie wiem skąd bierze się taki brak kultury, ale buraku inni się budzą przez to i nie śpią ... zastanawia mnie, czy inni tego nie słyszą i im to nie przeszkadza, proszę o wskazówkę gdzie mam zapukać, chętnie odwiedzę tego kogoś ....
mimowoli 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Pon Lip 13, 2015 13:46
Posty: 252
Skąd: Gdanska

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2015 14:08    Temat postu: Re: nocne słuchanie muzyki klatka A

przejdz sie po klatce po roznych pietrach, nie wierze ze nie zrobies tego zanim zaczales pisac o tym na forum Wink
mock74 
   

Początkujacy


Dołączył: Pon Wrz 14, 2015 20:29
Posty: 7
Skąd: Jabłoniowa 25A

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2015 20:39    Temat postu: Re: nocne słuchanie muzyki klatka A

nie do końca jestem pewien Wink co nie zmienia faktu, że chyba łupać można bo widać innym to nie przeszkadza, tak jak nie przeszkadzają smażone ryby w całej klatce co jakiś czas ....
AdrianB2 
   

Forumowicz


Dołączył: Czw Mar 14, 2013 16:19
Posty: 199
Skąd: Jasien

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2015 22:27    Temat postu: Re: nocne słuchanie muzyki klatka A

ja na 3 w prawym skrzydle nic nie słysze Niepewny
esbart 
   

Stały bywalec


Wiek: 35
Dołączył: Pon Wrz 16, 2013 21:05
Posty: 66
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2015 23:38    Temat postu: Re: nocne słuchanie muzyki klatka A

Nie wiem, czy to tylko ode mnie taki straszny hałas (za dnia nie słucham w ogóle, więc musi być inne źródło dźwięku). Niemniej została mi zwrócona uwaga. Na szczęście Ktoś okazał się być bardziej kulturalnym i ułożonym człowiekiem i nie wyzywał anonimowo od "buraków". Rzekomo muzyka ode mnie nie była głośna, co nosiły się po konstrukcji budynku pewne częstotliwości.

Nie mam "wypasionego" sprzętu, a najzwyklejszą marketową wieżę, więc nawet przez myśl mi nie przeszło, że mogłoby dojść do przenoszenia basów. Jak już wcześniej wspomniałem muzyka nie jest sama w sobie na tyle głośna, żeby było ją słychać (jak wychodziłem na klatkę, to nie słyszałem "swojej" muzyki).

Jak następnym razem zajdzie podobna sytuacja, proszę o napisanie kiedy był hałas (dzień i godzina). Będę wdzięczny - chciałbym sprawdzić, czy to ja, czy to nie ja generuje ten problem.

BTW: Sposób i godziny, w jakich użytkuję ten sprzęt nie zmienił się przynajmniej od roku kalendarzowego. O problemie z rzeczonym hałasem słyszę pierwszy raz.
BTW2: Jeśli przez "asfaltową" muzykę rozumiemy jakieś rapy czarnoskórych, to od razu mogę się wykluczyć jako źródło dźwięku.
AdrianB2 
   

Forumowicz


Dołączył: Czw Mar 14, 2013 16:19
Posty: 199
Skąd: Jasien

PostWysłany: Śro Wrz 16, 2015 23:27    Temat postu: Re: nocne słuchanie muzyki klatka A

Bartek jak byś przesadzał to na pewno było by słychać u mnie mieszkamy po ukosie więc możesz być spokojny że to nie o Ciebie chodzi Smile
esbart 
   

Stały bywalec


Wiek: 35
Dołączył: Pon Wrz 16, 2013 21:05
Posty: 66
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2015 14:01    Temat postu: Re: nocne słuchanie muzyki klatka A

Ja WIEM, że to nie ja - chce móc to udowodnić, np. tym, że zwyczajnie nie ma nikogo w mieszkaniu, kto mógłby ten hałas robić. Jak wspomniałem, swojej muzyki nie słyszę po wyjściu na klatkę. Ledwo ją słyszę jak wyjdę na balkon. Tymczasem sąsiad zwrócił uwagę, że niosą się ode mnie basy Zdziwiony
BTW: Rzeczone basy mam od 10 do 20dB cichsze od najgłośniejszego dźwięku swojej muzyki. To na prawdę ogromna różnica poziomów. Gdybym miał ustawić głośność do takiego poziomu, żeby basy się nosiły, to nikt o basach by nie wspominał, a o hucznej imprezie - nie byłoby też problemu ze wskazaniem miejsca tej imprezy.

Jestem w zasadzie zainteresowany tematem muzyki i w ogóle hałasu na osiedlu. Zainteresowany dlatego, że ja tego nie słyszę (dla zainteresowanych: badanie słuchu robiłem - wyszło zdecydowanie dobrze w każdej częstotliwości).

Gdyby nie pobliska budowa oraz koszenie trawników uznałbym, że osiedle jest ultra ciche i spokojne.
Nawet nie miałem okazji słyszeć jegomościa w pomarańczowym samochodzie. No nie mam szczęścia do słyszenia hałasujących, no nie mam szczęścia - mówię Wam.

PS: Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna (SANEPID) w Gdańsku robi badania, które szczegółowo określą dźwięki czy też wibracje.
mock74 
   

Początkujacy


Dołączył: Pon Wrz 14, 2015 20:29
Posty: 7
Skąd: Jabłoniowa 25A

PostWysłany: Śro Wrz 23, 2015 21:28    Temat postu: Re: nocne słuchanie muzyki klatka A

bardzo się cieszę, że jednak ludzie czytają i odpisują, w dalszym ciągu obstaję przy opinii, że należy nazwać "buractwem" nocne i nie tylko słuchanie muzyki mając w "d" czy nie zakłóca to spokoju innym, nazywając rzecz po imieniu , proszę się zaraz nie obrażać i brać do siebie jeśli ktoś faktycznie nie jest winien i nie łomocze, napisałem, że nie jestem pewien i pytam kto tłucze basami, głos niesie się po ścianie szczytowej i nie jest to tylko moje odczucie ale i innych osób mnie odwiedzających, może niesie się z góry, może z dołu i niekoniecznie właśnie słychać przez drzwi wejściowe. proszę zrozumieć frustrację po 3 nocach z rzędu ,

tak jak znikąd się biorą niedopałki papierosów na balkonach, butelki i rozlane piwo w wejściu do klatki schodowej i upaćkana winda, tak i znikąd pewnie ta muza Mr. Green

Wink Adaś Miauczyński
esbart 
   

Stały bywalec


Wiek: 35
Dołączył: Pon Wrz 16, 2013 21:05
Posty: 66
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 0:56    Temat postu: Re: nocne słuchanie muzyki klatka A

Tiaa... Zostawiając kwestie "buraków" z tyłu - bo to już inna kwestia.

Kiedy były te trzy noce z rzędu? Albo mam szczęście i nigdy nie trafiam na hałasy, albo ktoś jest przewrażliwiony po przeprowadzce do mieszkania w bloku, w mieście z wolnostojącego domu na uboczu cywilizacji.
mock74 
   

Początkujacy


Dołączył: Pon Wrz 14, 2015 20:29
Posty: 7
Skąd: Jabłoniowa 25A

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 18:39    Temat postu: Re: nocne słuchanie muzyki klatka A

w tymże forum jest i wcześniejszy wątek odnośnie głośnego słuchania muzyki w klatce A ... więc to nie tylko moje odczucia Shocked czyli ze słuchem jednak u mnie nie najgorzej, skoro kolega sąsiad nie słyszy jego szczęście ...

i odwracając kota ogonem może ktoś nie przyzwyczajony z miejscowości na uboczu wprowadził się do dużego miasta i wydaje mu się, że jest sam w swoim pueblo ? i musi na przykład zaznaczyć swą obecność parapetówą, bądź urodzinami, czy inną okazją, lub bez, w chałupie na własnym klepisku, wszem i wobec i cokolwiek głośno, z szkłem lądującym za balkonem i innymi atrakcjami, a nie jak normalni ludzie wychowani w cywilizacji miejskiej, którzy świętują swoje wydarzenia w lokalach .... Zdziwiony
esbart 
   

Stały bywalec


Wiek: 35
Dołączył: Pon Wrz 16, 2013 21:05
Posty: 66
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2015 3:18    Temat postu: Re: nocne słuchanie muzyki klatka A

Cóż... skoro dyskusja zeszła w takie rejony to ja się wyłączam.

Dla ciekawskich: W tym właśnie momencie słucham muzyki dość słyszalnie jak dla mnie. Nikt jeszcze nie dobijał się do drzwi, nikt nie miał pretensji... i jak zwykle niewiele z tego słyszałem na klatce czy na balkonie!

Z racji wyłączenia z dyskusji: Wsadźcie sobie Państwo kartki ze skrzynki w tyłki lub wykarmcie nimi uchodźców. Ja przyjmuje skargi tylko osobiście, w trakcie hałasu. Koniec w temacie. Jak ktoś ma problem "jutro" bądź za 3 dni albo za tydzień, bo może ktoś na forum odpowie... anonimowe/niepodpisane własnoręcznym podpisem listy to ja to weryfikuję jako "nie było mnie w mieszkaniu, więc to nie ja" (tak, nie bywam za dużo na obiekcie). Dalej nie będzie to zajmowało mojej uwagi. (Chyba, że Ktoś chce umówić termin wizyty badania laboratoryjnego SANEPIDu w związku z dźwiękiem/wibracjami, to zapraszam 24h - numer telefonu na PW)

Na zwrócenie mi uwagi reaguje natychmiast, bo nie powiem - zdarzyło mi się raz czy dwa razy przegiąć i nie neguję. Tylko Ktoś przyszedł i kulturalnie powiedział w czym rzecz i nie było dyskusji. Nie kłóciłem się - po prostu, wyłączyłem/ściszyłem i... po temacie. Załatwienie sprawy trwało maksymalnie minutę licząc wstanie i znalezienie kapci...

Swoją Drogą: Kurczę, no nie mam problemów z hałasem na tym osiedlu. Żaden samochód, motocykl, pogotowie, straż czy co tam jeszcze może hałas narobić, jest dla mnie ekscesem - jednorazowe, przemijające i naturalne, bo k u r w a mieszkam w środku miasta (nieważne jak to mapa pokazuje). Nawet wyjący sąsiedzi zza ściany nie są uporczywi.
Tzw. Dżizas - nawet smrodu Szadółek nie przyszło mi wąchać częściej jak 2-4 razy w roku.
Bez jaj ludzie. Nie mówcie, że tu jest głośno. Jeśli tak, zaproście mnie (24h) - posłuchamy i wyeliminujemy. Chętnie posłucham i jeszcze chętniej znajdę przyczynę/źródło.

Mieszkamy na jednym osiedlu, w jednym budynku... nawet w jednej klatce... WASZE PROBLEMY SĄ MOIM PROBLEMEM, chętnie i otwarcie mówię: POMOGĘ!!
mock74 
   

Początkujacy


Dołączył: Pon Wrz 14, 2015 20:29
Posty: 7
Skąd: Jabłoniowa 25A

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2015 7:15    Temat postu: Re: nocne słuchanie muzyki klatka A

Pan sąsiad bierze niepotrzebnie do siebie, bo to nie o Pana chyba chodzi prawda, więc po co te nerwy, mieszkamy w jednym bloku i faktem jest, że mieszkają tu ludzie, którzy niszczą wspólne mienie, zostawiają syf na klatce, wyrzucają pety i butelki przez balkony i nie potrafią współżyć w sposób cywilizowany. Takie zachowania należy nazywać po imieniu, a nie udawać, że nic się nie dzieje i nic się nie stało. Proponuję też wrócić do początku wątku i jego treści: nocne słuchanie muzyki - nie oznacza głośne, a uporczywe, ze względu może właśnie na basy. I skoro zdarzyło się Panu chyba nie raz "przegiąć" to proszę się nie dziwić, że ktoś kieruje do Pana określoną uwagę. Z nieba się nie wzięło prawda ? Co nie zmienia faktu, że sprawca NASZYCH WSPÓLNYCH KŁOPOTÓW dalej ma się spokojnie i śmieje się pod nosem.

p. s. jeżeli w sposób niezamierzony uraziłem kogoś swoimi wypowiedziami to przepraszam.
AdrianB2 
   

Forumowicz


Dołączył: Czw Mar 14, 2013 16:19
Posty: 199
Skąd: Jasien

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2015 13:40    Temat postu: Re: nocne słuchanie muzyki klatka A

Mieszkacie na jednym piętrze więc po ścianie szczytowej nie było by słychać muzyki z jednego piętra.Mock74 jeśli można wiedzieć mieszkasz od strony placu zabaw czy parkingu?? rozumiem mieszkanie narożne Kwadratowy
mock74 
   

Początkujacy


Dołączył: Pon Wrz 14, 2015 20:29
Posty: 7
Skąd: Jabłoniowa 25A

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2015 15:33    Temat postu: Re: nocne słuchanie muzyki klatka A

Wiem teraz, że to nie Esbart, chociaż jak sam przyznaje wcześniej samemu zdarzyło mu się nabroić, niepotrzebnie się emocjonuje, bo nie do niego teraz piję i kierują swoje uwagi ... tylko do nocnego basotwórcy, mając nadzieję, że przeczyta ten wątek i pójdzie po rozum do głowy, gdybym miał pewność do kogo zapukać, proszę mi wierzyć, że nie mam problemów z wyartykułowaniem osobiście swojego zdania w 4 oczy. Evil or Very Mad i wiem, że nie tylko ja to słyszę w naszej klatce. Z choinki się nie urwałem, nie czepiam się z nudów, braku wrażeń i atrakcji między sąsiedzkich, tylko chciałbym się wyspać bez pobudki w nocy, bo łupie w ścianie z częstotliwością tam tama, w częstotliwości niskich dźwięków i nie chodzi o ich głośność, tylko wibracje czy jak tam zwał Zalamany a w nocy tym bardziej przy ciszy ogólnej jest to niemożebnie upierdliwe ..... tyle mojego The end.
AdrianB2 
   

Forumowicz


Dołączył: Czw Mar 14, 2013 16:19
Posty: 199
Skąd: Jasien

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2015 19:11    Temat postu: Re: nocne słuchanie muzyki klatka A

Myślę że jak będzie słychać muze znowu to przejdź się po klatce i nasłuchaj skąd to pod drzwiami będzie słychać
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama